Při zvýšené hladině cukru doporučujeme Diaben

Diaben je přírodní produkt vhodný jako doplněk dietního režimu při zvýšené nebo hraniční hladině cukru v krvi v situaci, kdy ještě neužíváte žádné léky. Diaben obsahuje unikátní kombinace 3 přírodních látek, které příznivě ovlivňují hladinu krevního cukru.

Jaké příznivé složky Diaben obsahuje?

Diaben, doplněk stravy vhodný při zvýšené nebo hraniční hladině krevního cukruSložení v jedné kapsli: 200 mg gumar (Gymnema silvestre, extrakt), 100 mg α-lipoová kyselina, 100 mg skořice (Cinnamomum, extrakt), želatina, voda.

Gumar (latinský názve Gymnema silvestre) je rostlina pocházející z Indie.
Extrakty z listů gumaru jsou více než dva tisíce let užívány v tradiční indické medicíně k léčbě cukrovky. Gumar snižuje hladinu cukru v krvi. Gurmar rovněž snižuje citlivost chuťových čidel na sladké a snižuje chuť na sladké.

Skořice (Cinnamomum) je používána po staletí jako koření i jako lék v tradiční medicíně po celém světě. U skořice byla prokázána schopnost efektivně zlepšit metabolismus glukózy a inzulinu. Skořice obsahuje přírodní účinné látky jako jsou chrom a polyfenoly, které pomáhají zlepšovat vnímavost tkání k inzulinu a je proto jedním z nejvíce doporučovaných doplňků stravy pro diabetiky.

Alfa-lipoová kyselina pomáhá chránit buňky před poškozením.  Jako to známý antioxidant a jako takový je užíván po desetiletí k léčení nervových poškození vzniklých na podkladě špatně kontrolovaného diabetu α-Lipoova kyselina je přirozeně produkována v organismu a také je ve zvýšené míře obsažena v některých potravinách, jako je  špenát, brokolice nebo
kvasnice.

[ad name=“aff-diaben“]

Dávkování: 1 kapsle denně společně s jídlem, dostatečně zapijte. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné pro diabetiky jako doplněk dietního režimu. S ohledem na skutečnost, že hladina krevního cukru může po užívání klesnout, jsou zvláště na začátku užívání doporučovány pravidelné kontroly krevního cukru. Diaben není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Není vhodný při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Recenze, diskuze a zkušenosti s doplňkem stravy Diaben

Své vlastní zkušenosti s tímto produktem můžete přidat do diskuse pod článkem. Další recenze uživatelů můžete najít na partnerském webu Pro zdraví, kde je možné tento výrobek rovnou objednat.

1 komentář k příspěvku
„Při zvýšené hladině cukru doporučujeme Diaben“

  1. Hana napsal:

    Dobrý den. Prosím o informaci, zda může Diaben užívat i pacient, který
    si píchá 3x denně inzulín. Děkuji za rychlou odpověď. Hans

Přidej komentář

Download Free Verizon Ringtones Online. | Thanks to Best CD Rates, Bank Deals and Bad Credit